Pojištění

  • Pro všechny typy pojištění máme nasmlouvané ty nejspolehlivější partnerské pojišťovny. Uvědomujeme si, a je naším cílem, aby i Vy jste si uvědomili, že životní a neživotní pojištění i pojištění podnikatelských rizik pokrývají jednu ze základních finančních potřeb a poskytují určité jistoty.
  • Hledáme pro Vás inovace ve světě pojištění a díky tomu můžete využívat nejpokrokovější metodiky a kalkulačky. Naši partneři mají k dispozici detailní a objektivní analýzy a také podrobné porovnání pojistných podmínek pro výběr správného pojištění. Vždy jednáme jednoduše, transparentně a rychle.

.

Životní pojištění

Životní pojištění ochrání Vas i Vaši rodinu před finančními důsledky i těch nejnečekanějších životních situací. Vás osobní poradce Vám pomůže vybrat tu nejlepší variantu právě pro Vás, podle toho, co od životního pojištění očekáváte. 

.

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění jsou všechna pojištění, která nespadají pod životní pojištění. Patří sem například pojištění automobilů, majetku (nemovitostí, domácností), či pojištění odpovědností za škodu způsobenou třetím osobám. (pojistka na blbost)

Pojištění majetku vám pomůže v případě, že se stane jakákoliv nepředvídaná událost, která způsobí ztráty na vašem majetku. Pojištění odpovědnosti vás ochrání a pomůže ušetřit peníze v situacích, kdy svým konáním (či nekonáním) způsobíte škodu sobě nebo jiným.

Váš osobní poradce Vám pomůže vybrat to nepříhodnější pojištěni právě pro Vás, Vaše blízké a Váš majetek.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

jQuery TopButton