Reference

Gabriela 

S Mirkou se známe od základní školy. Vždy rozuměla číslům, matematice, účetnictví a bavilo ji to. Když zvolila pro své profesní uplatnění oblast financí, přišlo mi to jako správná volba. Jsem její spokojenou klientkou už mnoho let a neměnila bych. Vždy vyslechla moje potřeby, udělala důkladnou analýzu situace a navrhla optimální řešení (i několik), které jsme konzultovaly. Chápala moje nechápavé pohledy a uměla mi vše vysvětlit jednoduše a srozumitelně. Oceňuji její velký přehled o finančním trhu a o množství produktů, díky čemuž dokáže dobře reagovat na potřeby klientů v různých obdobích života a navrhnout komplexní řešení. Důvěřuji ji po profesní i lidské stránce, což je pro mě (nejen) ve financích klíčové.

Hana Klymusová 

Dobrý den. Co říci k referencí na paní Miroslavu Havlíčkovou? Před dvěma roky mi umřel manžel a já se dostala do téměř neřešitelné finanční situace. Měla jsem hypotéku, půjčku, pojistky. A tenkrát jsem dostala kontakt a doporučení na paní Havlíčkovou. Její přístup byl profesionální, rychlý a vstřícný. Udělala mi refinancování půjček, čímž se splátky dostaly na únosnou mez, navrhla pojištění, dcerce pojištění na auto. Je to profesionála každým coulem, navíc velice milá a usměvavá paní. Můžu jen doporučit!!!

Michal Petr

Zdravím všechny, pokud se ptáte na reference? Tak za mě bych Vám chtěl říct, že jsem v životě neviděl a nezažil upřímnější jednání a přístup než u Mirky a jejich pracovních kolegů. Poznal jsem, že jejich práce, pro kterou obětují hlavně čas, ale věřím že i spoustu starostí a stresu, byla např. pro mne velkou pomocí, splněným snem a moc jim za to děkuji. Díky jejich trpělivosti a pomoci dokončuji svůj vysněný domov Já osobně jim více než důvěřuji. Jsem rád, že mohu být jejich klientem a pevně doufám, že to tak budou cítit i další a jsem jeden s mnoha spokojených klientů. Mohu jen doporučit

Silvie Miklíková

Mirku jsem poznala přes kolegyni v práci, která mi ji doporučila. Hned při prvním setkání jsem z jejího chování poznala, že jde o velkého profesionála, který má velmi příjemný přístup ke klientům. Vyhledala jsem ji kvůli zajištění hypotéky na byt. Podala mi přesné, jasné a konkrétní informace a vysvětlila vše takovým způsobem, abych to pochopila. Byla trpělivá a tím si hned získala moji důvěru. Od té chvíle se z nás stali přátelé. Když jsme s partnerem našli byt, který jsme chtěli koupit do vlastnictví, stačilo zavolat a Mirka začala řešit vše kolem hypotéky. Byla pohotová, důsledná a flexibilní. Vše jsme společně vyřídili a dnes spokojeně bydlíme ve svém. Od té doby, kdykoli potřebuji, stačí zavolat, sjednat si schůzku a Mirka mi se vším pomůže. Můžu se na ni spolehnout a má moji naprostou důvěru.

Petr Labaš

S Miroslavou Havlíčkovu jsme v kontaktu již od roku 2013, odkdy společně řešíme komplexní finanční poradenství pro celou moji rodinu, od běžných pojištění, přes investice až po hypoteční úvěr. Jednání jsou vždy velmi profesionální, trpělivá a věcná! Jsem spokojený a její služby každému určitě doporučuji.

Pavla Uhlířová DiS.

Petr Zendulka

S partnerem jsme se rozhodli pořídit si vlastní bydlení a proto jsme se obrátili na finanční poradce jisté nejmenované společnosti. Volba byla jasná a to sice rodinný dům na klíč. Jelikož jsme oba měli finanční závazky bylo nutné nejdříve vyřešit tyto pohledávky a poté navázat na koupi pozemku. U této společnosti jsme se setkali s naprosto nevhodným a pasivním chováním, neustálými komplikacemi a výmluvami. Během 3 měsíců jsme nic nevyřešili, jen neustále chodili na nějaké schůzky a dokládali stále dokola jedny a ty samé dokumenty, protože je nechali opakovaně propadnout a tudíž pro banku již nebyly platné. Právě v tuto dobu, když už jsme začínali být zoufalí, pozvali jsme na návštěvu naši dobrou kamarádku, která se shodou okolností v této oblasti dobře orientuje. U kávy jsme se zeptali na názor a ihned nám bylo jasné, že nejlepší volba bude přejít přímo k paní Havlíčkové, která nám pohotově a bez problémů nastínila možnosti s návrhem spolupráce. Během několika dní byly problémy s koupí pozemku vyřešeny a pozemek byl náš. Po koupi pozemku nám doporučila a zajistila stavební firmu, u které jsme si vybrali svůj vysněný domeček. Poté následovalo vypracování hypotečního návrhu a výběr banky. Podpis hypotéky proběhl také velmi rychle a bez potíží. Další věci, se kterými nám pomohla byly obě životní pojistky, pojištění stavby a nemovitosti a zajistila nejvýhodnější pojištění odpovědnosti při výkonu zaměstnání. V průběhu zařizování a výstavby domu nám byl poskytnut komplexní servis a spolupráce probíhá s maximální spokojeností a nasazením. Nyní jsme na startu stavby a společně plánujeme další kroky a jsme neustále v kontaktu. Kdykoliv a s čímkoliv nemá problém poradit a pomoci v co nejkratším intervalu. Za nás veliká spokojenost a vřelé doporučení. 

PharmDr. Šárka Čurlejová 

Při vyřizování první hypoteky jsme měli štěstí na finanční poradce, co v podstatě neporadili, nutili nám banku, která vyhovovala jim, a neušetřili čas natož peníze.Nakonec jsme vše obíhali sami a stálo nás to nemálo času a nervů.Když jsme refinancovali, měli jsme už naštěstí Mirku Havlíčkovou, která nám pomohla, poradila, zjistila, zařídila a zaroveň nám ušetřila peníze a čas.Nemusím se starat o životní pojistění, pojištění domu a další. Jednou za čas, vše zkontroluje, jestli je pro nás neexistuje výhodnějsí varianta a dle toho se domluvíme, co dál. Nic nenutí,vše je na domluvě. Je to příjemný, komunikativní člověk, který je ochoten Vám vše zjistit a vysvětlit.Já osobně jí důvěřuji a vím, že se na ni můžu spolehnout.

Veronika

Koupě našeho nového bytu se kvůli přístupu developera změnila téměř v noční můru. Díky neskutečné vytrvalosti a houževnatému přístupu se nám s paní Havlíčkovou podařilo nejen úspěšně vyřídit hypotéku, ale dotáhnout celý obchod do zdárného konce. V současnosti budeme s paní Havlíčkovou řešit pojištění, a to jak nemovitosti, tak i našich životů. Víme, že pro nás udělá maximum stejně, jako tomu bylo u hypotéky.

JUDr. et Mgr. Lenka Veselá, Ph.D. 

S Mirkou nás již dnes pojí mnohaletá známost, která se blíží k 10 letům, kdy jsem potřebovala využít služeb finančního poradce. Před tím jsem jich již několik vyzkoušela, ale žádný nebyl natolik schopný, aby vydržel pro můj nějaký další požadavek. A tehdy, nevím kde, ale vím jak, se v našich dveřích zjevila s mojí kamarádkou tato černovlasá holčina s neutuchající energií jako její supervizorský dohled v začátcích. Po krátké chvíli mi došlo, že nechci za svoji správkyni zajištění života moji kamarádku, ale právě tu černovlasou holčinu s velkýma očima a smyslem pro humor. Osud tomu chtěl, že se tomu tak stalo, a já jsem i za svoji rodinu za to velmi ráda. Proto už několik nemám zájem ani potřebu zkoušet kohokoliv jiného. S profesionálními i lidskými službami jsme s Mirkou naprosto spokojeni. Pokud bych to mohla přirovnat k něčemu podobnému, a to je dovolená, neboť se zde jedná o dovolenou od starostí se zajištěním a finančním plánem, patří do skupiny ULTRA ALL INCLUSIVE, neboť bez ultra by to nebyla ona. No a když mi minulý týden popisovala jiná kamarádka, jak šetří na refinancování hypotéky a já ji chvíli poslouchala, jak už tam sedmkrát byla a k tomu má nově uzavřenou životní pojistku na hypotéku, takže už má vlastně dvě krytí na život, jupííí, jenom jsem nevěřícně kroutila hlavou, čeho všeho jsem zaplaťpánbůh ušetřena. Mirka je pokladem celé naší rozvětvené rodiny.

Ing. et Mgr. Jitka Štipčáková 

Díky Mirce jsem klidná, že naše rodinné finance jsou v dobrých rukách. Pojistky máme optimalizované a rizika zajištěné. Mirka je skvělá nejenom pracovně, ale taky jako člověk. Vždy ji moc ráda vidím, nebo slyším. A jsem moc ráda, že nad námi bdí. Například při telefonátu k narozeninám jsem se mimochodem zmínila, že dcerka měla úraz, a Mirka mě upozornila, že si na něj platím pojistu, takže jsme ji využili. Samotnou mě to vůbec nenapadlo. Jsem moc ráda, že mám vše "pod jednou střechou" a když bude problém, bude mi stačit vytočit jediné číslo - Mirky:-)

Michal Grohman 

Se slečnou Havlíčkovou spolupracujeme již řadu let. Již léta nám zajišťuje kompletní poradenský servis co se týká financí. Vyřizovala nám pře-úvěrování hypotéky na dům, později prodej rodinného domu,dále novým majitelům naší nemovitosti novou hypotéku, nám pak novou hypotéku na koupi jiného domu a to vždy se zárukou sjednání nejnižší úrokové sazby , která byla na trhu u bankovních ústavů aktuálně možná.Málem bych zapomněl na pojistku domácnosti a životní pojištění.To všechno lze řešit s jedním člověkem od A až do Z ušetřit tak čas i nervy. Flexibilní přístup , ochota , jednání s pojišťovnami, bankami. Za nás maximální spokojenost :-) 

Mgr. Tomáš Velebil  

S Miroslavou Havlíčkovou jsem pracovně v kontaktu 6 let. Vždy jsem s ní řešil veškeré pojištění (nemovitosti, vozidla, životné pojištění) a hypotéky. Je to opravdu profesionál ve svém oboru a vřele doporučuji. Splnila mé očekávání a vždy vyřešila veškeré smlouvy od A-Z. DOPORUČUJI. 

Chcete přidat referenci?

jQuery TopButton